Dvojfázový odličovač s koenzýmom Q10

16:43

Odličovanie ma nebaví, teda väčšinou. Keď je príliš neskoro, musím sa do toho nútiť. Dôležité je, aby som si našla odličovače, s ktorými je to sranda. Môžu byť voňavé, pekne balené, s nevšednou konzistenciou alebo zložením. Vtedy sa na použitie teším a vôbec mi neprekáža, že večer trávim v kúpeľni viac času. Snažím sa venovať svojej pleti dostatok času, aby bola čistá, zdravá a pekná. S dvojfázovým odličovačom od Savon je to voňavá zábava. Mám druhé balenie a chystám sa na tretie. 

Savon Dvojfázový odličovač s koenzýmom Q10Savon Dvojfázový odličovač s koenzýmom Q10 ingredients

Savon Dvojfázový odličovač s koenzýmom Q10 zloženie

 Dvojfázový odličovač s koenzýmom Q10

Savon Dvojfázový odličovač s koenzýmom Q10

Savon má výborné produkty, o čom som sa presvedčila už niekoľkokrát. Dvojfázový odličovač s koenzýmom Q10 mi padol do oka začiatkom minulého roka a odvtedy ho mám doma stále. Prvé balenie som minula pred dovolenkou a tak som musela urýchlene nakúpiť :) Kozmetické maniačky to určite pochopia a vedia, aké dôležité je mať po ruke obľúbené kúsky.

Dvojfázový odličovač s koenzýmom Q10 je balený výborne. Tmavé sklo chráni pred znehodnotením a na dávkovanie slúži šikovná pumpička. Vďaka roztomilej etikete je z neho veľký fešák a na poličke patrí k tým najkrajším produktom. Má 100 ml a vydrží mesiace. Na jedno použitie postačuje pár pumpičiek a ide to s ním dobre.

Vonia pekne, sviežo, trochu citrusovo, lahodne. Na odličovanie sa teším aj kvôli nej a povyšuje odličovanie na príjemný rituál. Odličovač je, ako už viete aj z názvu, dojfázový. Ružová voda v kombinácii s prírodnými olejmi vytvára šikovného pomocníka na odličovanie tváre a očí. Obsahuje aj koenzým Q10 a extrakt grepových jadierok a vhodný je aj pre citlivú pleť. 

Mne vyhovuje na pleť aj oči. Tvár odlíči veľmi rýchlo a neostáva po ňom mastná. Vždy ju ešte dočistím, ale predsa, ak ostane mastná alebo zaťažená, nie je to príjemné ani sekundu. Zvykla som si používať ho aj na oči. Nemám ich príliš citlivé a dosť znesú, no niekedy ma odličovacia kozmetika rozplače. Teraz to taký prípad nebol. Odličuje ich výborne, farby nerozmazáva, rýchlo odličuje a neštípe ma v nich. Pár razy sa mi stalo, že som chvíľku videla rozmazane, ale prešlo to za okamih. Oči neštípu ani nie sú podráždené, rovnako ani pleť. Je to univerzálny odličovač na celú pleť a aj preto ho rada nosím na výlet alebo dovolenku, kedy nechcem mať zbytočne veľa kozmetiky.

Plusy:
 • pekný a šikovný obal
 • krásne vyzerá
 • pekne vonia
 • dvojfázový
 • nie je veľmi mastný
 • vynikajúco a rýchlo odličuje pleť, nepodráždi ju
 • oči odlíči bez sĺz a začervenania, rýchlo a bez fliačikov pod očami
Mínusy:
 • nenašla som
Dvojfázový odličovač kúpite za 10,90 eur v eshope Savon.


Máte dvojfázové odličovače rady? :) 

You Might Also Like

2 Vaše komentáre

 1. Odličovacie oleje mám rada, zatiaľ som skúšala iba tie od Saloos hydrofilné. Mne však v očiach sedí fakt máločo a hlavne ak produkt má nejakú parfumáciu tak rovno viem, že to na oči nebude dobrý nápad. Avšak na pleť by som toto určite rada vyskúšala.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mám veľké šťastie, že oči nemám príliš citlivé :) Tak môžem používať rôzne odličovacie produkty, ale aj ja som našla pár takých, ktoré mi ani trochu nevyhovovali.

   Odstrániť

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Subscribe