Voňavučký olivovník

15:57


V horúcom počasí sa často najviac teším len na studenú sprchu. Keď nemám možnosť ísť na kúpalisko ( a nielen z dôvodu, že tu v mojom okolí ani žiadne poriadne kúpalisko nie je), dobre padne aj kúpeľ či sprcha. Rada skúšam rôzne   sprchové gély a peelingy, najmä také, ktoré nie je bežne dostať v drogérii. Objednávam ich z rôznych stránok. Naposledy som si vybrala rýdzo slovenský produkt - organický sprchový gél od Soaphorie s úžasnou vôňou olivovníka.

O sprchovom géle si môžete prečítať:
     "Jedným z najcennejších a najznámejších prírodných olejov využívaných v službách krásy je jednoznačne olivový olej. Extra panenský za studena lisovaný olivový olej je bohatým zdrojom mnohých cenných látok. Čím hodnotnejší je olej, tým vyšší je obsah tzv. sekundárnych rastlinných účinných látok (fenolov), ktoré sú zodpovedné za jeho mimoriadne liečivé účinky. Pre dermatológiu je zvlášť zaujímavý oleuropeín, ktorý sa nachádza len v olivovom oleji a olivových listoch. Účinkuje silne antioxidačne a stimuluje regeneráciu buniek. Obsahuje zdraviu prospešné nenasýtené mastné kyseliny (asi 60-80%), vitamíny A, D, E či K. Produktová rada Olivovník sa výborne hodí pre obzvlášť suchú a citlivú pleť, ako aj pre detičky. Pokožku krásne premastí, hydratuje a vďaka obsahu cenných látok a vitamínov ju vyživuje."


Organický sprchový gél  Olivovník má 250 ml a je v plastovom obale. Má šikovný vrchnáčik, ktorý stačí len stlačiť a gél je otvorený. Na etikete nájdete všetky potrebné informácie. Nechýba charakteristická červená šnúrka. Obal  je priesvitný, presne vidíte, koľko gélu ešte ostáva. Soaphoristické obaly sa nesú v duchu v jednoduchosti je krása a bez ohľadu na to, či sú sklené alebo plastové, sú jednoducho krásne pútavé.  Musím vyzdvihnúť dve vlastnosti: vôňu a zaujímavú konzistenciu. Vonia veľmi zaujímavo. Tak sviežo a neviem to inak napísať, ale zeleno. Opojná vôňa nádherne prevonia pokožku a zanecháva príjemný svieži pocit, ktorý pretrváva. Konzistenciou pripomína jogurt, takmer nepení, čo ale nie je na škodu. Naopak, je to zmena. Zo sprchovania sa stáva príjemný zážitok pre naše zmysly. Sprchový gél je vhodný na každodenné použitie a obzvlášť poteší ľudí so suchou a citlivou pleťou. Používať ho môžu aj deti.  Soaphoria prináša nové zaujímavé produkty, ktoré úplne bez problémov nahradia klasické sprchové gély plné chémie. Organický sprchový nádherne vonia a prináša osvieženie, ktoré v tomto počasí naozaj treba. Pokožku jemne čistí, prevonia a hydratuje. Po umytí ostáva hodvábne jemná a svieža.

Plusy:
 • Priesvitný obal má šikovný vrchnáčik, ktorý stačí stlačiť
 • Vonia veľmi zaujímavo a sviežo
 • Konzistenciou pripomína jogurt
 • Nepení, ale účinne umýva pokožku, prevonia ju, osvieži a zanecháva ju hydratovanú a jemnú

Mínusy:
 • Nenašla som
Sprchový gél kúpite v eshope Soaphorie alebo v partnerských predajniach, jeho cena je 6,90.
Aký sprchový gél máte najradšej? :)

You Might Also Like

4 Vaše komentáre

 1. Vypadá úžasně, budu muset Soaphoriu vyzkoušet :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vypadá skvěle.. :-) momentálně používám Balea Maliny a citrónová tráva..:-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/07/vybarvi-se-3-bilaperletova.html

  OdpovedaťOdstrániť

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Subscribe