Peeling na minimalizovanie pórov

17:15

Ak je niečo, čím nepohrdnem, tak je to pleťový peeling. Trvám na to, že dokáže vyriešiť značné problémy s mojou problematickou pleťou. Vzhľadom na to, že je mastná, problematická a má sklon k akné, potrebuje naozaj dôkladnú starostlivosť. Stačí mi dva dni nečistiť ju tak, ako som zvyknutá a už viem, že zasa budem opravovať nové nedokonalosti. Keď som potrebovala nový peeling, do oka mi padol pleťový peeling pre stiahnutie pórov a matný vzhľad pleti od značky Sylveco. Dovtedy som ju nepoznala. Poľská značka kladie veľký dôraz na ochranu prírody a vo svojich prípravkoch prírodné bohatstvo tiež hojne využíva. Prípravky obsahujú výťažky z brezovej kôry a sú vhodné aj na citlivé pleť. 

Sylveco


pleťový peeling

Pleťový peeling Sylveco

peeling na stiahnutie pórov

pleťový peeling na minimalizáciu pórov

čistiaci pleťový peeling

Peeling vyzeral rozkošne. Od okamihu, ako som ho zbadala. Pekná biela krabička je dozdobená bylinkami a dojem je vynikajúci. Obal je plastový a má kovový vrchnáčik. Vydarené. Je menší a ľahší, nezaberá mi veľa miesta. Objem 75 ml sa zdá byť menší, ale stačí ho používať máličko. Peelingy používam zhruba každý druhý - tretí deň, podľa potreby a nálady. Pre pokožku nie je zdravé používať ich  denne. No ich zaradenie do kozmetických rituálov je vynikajúce :) Vonia bylinkovo, nie výrazne. Takmer ho pri používaní nie je cítiť. Má krémovú konzistenciu a obsahuje drobné čiastočky, skoro by som povedala, že je to ako umývanie pieskom. Koniec koncov, nebolo by to až také divné, veď niektoré peelingy, ktoré som už v minulosti skúsila, obsahovali práve piesok. A umývanie s nimi bola úplná paráda, lebo pokožku dokonale vyhladili. To ma čakalo aj pri tomto peelingu. Vďaka jemným čiastočkám je k pleti veľmi jemný, akoby som ani nepoužívala peeling. Je ich tam ale cítiť. Rozhodne ho zaraďujem k tým zaujímavejším kúskom, pretože sa vyznačuje veľkou jemnosťou a pritom účinne čistí pokožku. Nielenže odstraňuje odumreté bunky, ale dokáže likvidovať aj čierne bodky. Pokožku vyhladzuje a sťahuje póry, takže je matná. Ostáva úplne jemná na dotyk a žiari. Vďaka tomu, že póry sú stiahnuté a pokožka matná, pôsobí sviežim a vyváženým dojmom. Upokojuje aj podráždenú pokožku a napomáha k lepšiemu hojeniu vyrážok. Veľmi sa mi zapáčil. V ponuke je aj jeho enzymatická verzia a keďže s takým peelingom mám podstatne menej skúseností, rada by som sa naň pozrela lepšie. Už mám wishlist :)

Plusy:
  • pekný a praktický obal
  • nevtieravá vôňa
  • krémová konzistencia
  • jemné, ale citeľné čiastočky
  • čistí a zjemňuje pleť, sťahuje póry a zmatňuje, zanecháva pleť žiarivú 
Mínusy:
  • nenašla som
Nájdete v eshope Notino.

Poznáte túto značku? :)

You Might Also Like

0 Vaše komentáre

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Instagram

Subscribe