TianDe - Ovocný balzam na pery " Čučoriedka"

11:58

Nenávidím chladné počasie, pretože vtedy mi rapídne stúpa množstvo minutých balzamov na pery a tiež krémov na ruky, ktoré sú suché, červené a boľavé (ešte by mohol byť aj nejaký krém na uši, lebo fakt neznášam čiapky). Keďže teraz som bola chorá a trápili ma horúčky, mala som na pere opar a tak som pery natierala stále. Minula som všetky pootvárané balzamy na pery a musela som siahnuť aj po novom. Po ovocnom balzame na pery od TianDe a bola na to láska na prvé použitie :)

Ovocný balzam na pery čučoriedkaBalzam je bledofialový 

O balzame si môžete prečítať:

     "Poskytuje jemnú starostlivosť a ochranu. Účinne zabraňuje dehydratácií, chráni pokožku pier pred popraskaním, mrazom a vetrom, pridáva ľahký lesk." 

Z ponuky 11 balzamov som si vybrala čučoriedkový, lebo taký som ešte doma nemala. Preto som  sa naň veľmi tešila :) Ovocné balzamy mám vo všeobecnosti veľmi rada, lebo mi dokážu pripomenúť leto. A čučoriedky sa mi spájajú s Liptovom, kde sme trávievali nádherné letá a v lese sa dalo naraziť aj na čučoriedky. Ale poďme k balzamu :) Balzam je klasický, vysúvací, v rozkošnom obale, na ktorom nájdete vyobrazené ovocie (v ponuke je okrem ovocia aj mäta, vanilka, potom jablko, čučoriedka, višňa, pomaranč, jahoda, malina, broskyňa, hroznové víno a ananás). Vysúvanie ide ľahko, nezasekáva sa (dokonca sa nezasekáva ani po tom, čo mi padol niekoľkokrát v kúpeľni na zem). Má jemnú, fialkovú farbu, ale pery nezafarbí. Vonia naozaj čučoriedkovo, sladko, aj tak chutí :) Ale nie je to nijaká umelá, nepríjemná chuť, skôr lahodná a chutná (stále dúfam, že vyrastiem zo zlozvyku ochutnávať balzamy, rúže či lesky na pery). Pery sú po jeho použití hydratované, jemne sa lesknú, sú výborne chránené pred vetrom a chladným počasím, nie sú popraskané a boľavé. Natierala som si ním aj boľavé pery, keď som na nich mala opar, aby boli neustále hydratované a nemusela som sa báť,  že keď sa usmejem, ranka praskne a bude krvácať. Balzam obstál aj pri tejto ťažkej úlohe, pera je už takmer zahojená bez jedinej kvapky krvi. 

Plusy:
 • milé balenie
 • krásna, ovocná vôňa
 • lahodná chuť
 • pery sú hydratované, jemné a chránené pred vplyvmi počasia
 • cena
Mínusy:
 • tie som nenašla, s balzamom som veľmi spokojná, škoda, že som si nekúpila okrem tohto aj ten mätový :)
Balzam kúpite na http://www.cosmetics-tiande.sk za 2,5 a ako som už spomenula, vybrať si môžete z 11 príchutí. A keďže sa blížia Vianoce, myslím si, že je to aj dobrý nápad na darček, je to milá drobnosť, ktorá je veľmi praktická a poteší.

Ktorú z príchutí by ste si vybrali? :)

You Might Also Like

2 Vaše komentáre

 1. Vďaka tebe sa mi opäť rozrastie moja rodina balzamov. :-) po tomto poste si musím hneď jeden zaobstarať. :-)
  http://bar-bor-ka.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Barborka, ja sa tiež chystám kúpiť si ďalší, asi jahodu :)

   Odstrániť

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Subscribe