Peelingové želé aneb ako som spoznala Mara Naturals

16:44

Spoznala som novú úžasnú značku. Ale že ozaj! Volá sa Mara Naturals a je z Lotyšska. Používa tie najkvalitnejšie prírodné ingrediencie a jej produkty vyzerajú veľmi luxusne. Ladené sú do čierna s rôzne farebným písmom a logom a vďaka tomu je neuveriteľne elegantná. Človek by povedal, že vyzerá úplne obyčajne, no okamžite zaujme. Zatiaľ som mala doma tri produkty, no určite nezostanem len pri nich. Som tak nadšená, že by som najradšej vykúpila všetko. No, časom to bude :) Lebo do niečoho tak skvelého sa oplatí investovať. Kvalitou mi veľmi pripomína estónsku značku Joik. Obyčajne sa snažím krotiť svoje emócie aspoň v úvode, ale teraz som tak nadšená, že o peelingovom želé s brusnicami musím začať spievať ódy už teraz. Lebo takto si predstavujem dokonalý kúsok.

peelingové želé s brusnicami od Mara Naturals


peelingové želé s brusnicami od Mara Naturals zloženie

peelingové želé s brusnicami od Mara Naturals ingredients

peelingové želé s brusnicami

telový peeling

telový peeling Mara Naturals

Peelingové želé s brusnicami od Mara Naturals

Peelingové želé je fascinujúci názov. Absolútne som netušila, čo si mám pod tým predstaviť. Ale tešila som sa na to. Bola to nová veľká neznáma. Neovplyvnená iným názorom som si mohla vytvoriť ten svoj. Veľký 300 gramový peeling je v plastovom obale s čiernou etiketou a čiernym vrchnáčikom. Ozdobou je žiarivo ružové písmo a logo, vďaka čomu je veľmi pútavý. Krásny.

Pri použití máte pocit, akoby ste sa umývali cukrom. Neobsahuje plastové čiastočky, ale prírodné látky. Olejovú zložku tvoria avokádový, ricínový i mandľový olej. Viac ako 98% zložiek je prírodných, zloženie je teda vynikajúce. Po otvorení to vyzerá zaujímavo. Akoby ste mali pred sebou olej a pod ním želé. Keď sa premiešajú, vyzerá to úplne ako želé. Konzistencia je to vynikajúca a použitie je príjemné.

Vonia božsky. Je pravda, že si nie som celkom istá tým, že by som to pomenovala ako vôňa brusnice, ale je sladká, svieža a pripomína mi sladkosti. Pri používaní vonia všetko okolo mňa a veľmi sa z toho teším. Na okamih je preč zima, chlad, blato i zamračená obloha a kúpeľňou sa nesie pokojná a opojná vôňa jari. Niekedy mi to pripomenie ovocný zákusok, inokedy cukríky, ale dojem je vždy úplne perfektný. Vôňa, obal, konzistencia – to všetko je vynikajúce, ale to najlepšie ešte len príde.

Je o mne známe, že milujem všetko peelingové a vyskúšala som ich už veľa. Všetko, čo sa vymyká tomu bežnému, utkvie v pamäti. A tento  z radov rozhodne vyčnieva. Použitie je veľmi príjemné. Želé sa mení na peeling, ktorý úplne jemne, ale účinne odstraňuje odumreté bunky. Pokožka je dokonale vyhladená, príjemná na dotyk a hebká ako hodváb. Pokožku prekrvuje, prispieva k redukcii prejavov celulitídu a úplne dokonale hydratuje. Po jeho použití vôbec nepotrebujem použiť telové mlieko. Láska na prvý pohľad to bola a neviem sa dočkať toho, ako od Mara Naturals skúsim ďalšie kúsky.

Plusy:
  • Pekný a pútavý obal
  • Skvelé zloženie
  • Nádherná vôňa
  • Skvelá konzistencia
  • Vyzerá na spapanie ako želé
  • Odstraňuje odumreté bunky, zjemňuje a vyhladzuje pokožku, prekrvuje a pomáha pri boji s celulitídou, nie je potrebné použiť krém
  • Pokožka nie je mastná
Mínusy:
  • Nenašla som

Mara Naturals nájdete v eshope Krásná každý den, peeling stojí 17,50 eur.

Poznáte túto značku? :)

     

You Might Also Like

0 Vaše komentáre

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Subscribe