Beauty Friends - Tomato pleťová maska

20:28

Poznáte pleťové masky Beauty Friends? Coscoi Plus Inc. pôsobí ako centrum výroby štyroch rôznych výrobcov. Vyrába kozmetiku ako pleťové masky ale aj rôzne tégliky, obaly. Popri výrobe svojej vlastnej značky s názvom "Beauty Friends" vyrába kozmetiku – pleťové masky pre veľké globálne nadnárodné spoločnosti.V roku 2011 prekročil ich predaj viac ako 60 miliónov kusov! Gázové masky sú veľmi praktické rýchlo a jednoducho aplikovateľné s otvorom na oči, nos a ústa perfektne priľnú na tvár.
Kórejské a japonské ženy používajú tieto pleťové masky, ktoré sa predávajú v každom obchode pravidelne 2-3 krát týždenne.


Gázová maska má 23 gramov


Jednoduchý návod na použitie :)

Zloženie

O maske si môžete prečítať:

"Paradajková maska, obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálnych látok, ktoré poskytnú vynikajúcu starostlivosť pre mastnú a problematickú pleť žien aj mužov. Odstraňuje prebytočný tuk a čistí póry, výsledkom je pružnejšia pleť, Omladzuje a pomáha zabrániť hromadeniu škodlivých látok ktoré, môže mať za následok tvorbu pigmentových škvŕn.


Použitie:

V balení sa nachádza 1 maska na tvár s otvorom na oči, ústa a nos. Masku opatrne vyberte z obalu a jednoducho ju umiestnite na tvár. Nechajte pôsobiť 20-30 minút. Snažte sa dodržať uvedenú dobu pôsobenia, zbytočne ju nepredlžujte ale ani neskracujte. Maska sa nezmýva."

Nebudem klamať, čakala som, že keď otvorím vrecúško, ovanie ma vôňa rajčinovej polievky  :) Nestalo sa. Maska voňala príjemne, cítila som len jemnú vôňu, ktorá paradajky pripomínala iba trochu. Postup je jednoduchý a pre mňa zábavný ( keď si masku asi stý raz opravujem, aby som sa trafila do dierok :)). Najskôr si dôkladne očistite pleť, ja som použila peeling a čistiaci gél, pleť som jemne osušila a na neviem koľký pokus správne priložila masku. Tých 20 - 30 minút som si ľahla do postele a so zavretými očami počúvala hudbu, bol to oddych pre telo i dušu :) A nemusela som sa báť, že by mi tá maska skĺzla dolu. Keď som ju zložila, zvyšok tekutiny, ktorý mi ostal na tvári, som si vtrela do pokožky ako krém a išla som sa pozrieť do zrkadla. Pleť bola viditeľne sviežejšia, linky vyhladené a póry čisté. Kúpila som si ešte dve ďalšie masky a  začínam ľutovať, že som si ich nevzala  viac, pretože som spokojná. 
V eshope kamzakrasou.sk nájdete 7 rôznych masiek, cena jednej je 1,8. A ja sa už teším na kolegénovú masku a masku so zeleným čajom :)

Ktorú z masiek Beauty Friends by ste vyskúšali? :)

You Might Also Like

0 Vaše komentáre

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Instagram

Subscribe