Mineral Beauty System - Telový maslový krém - Levanduľa

17:11

Mám jeden sen. Veľmi by som sa chcela prejsť levanduľovými poliami v Provensálsku. Stratiť sa v tej fialovej nádhere a vdychovať čarovnú vôňu. Tento rok sme mali aj my svoje levanduľové pole v skalke, škoda len, že malo rozmery asi 10 x 10 cm :) Pred pár dňami som si spravila veľkú radosť a objednala som si telové maslo s vôňou levandule a teraz mám taký svoj malý raj, lebo levanduľou nevoniam len ja, ale aj moja posteľ a to všetko vďaka MINERAL BEAUTY SYSTEM a BioBeauty :)

"Výrobky Mineral Beauty System majú jedinečné zloženie, ktoré blahodárne pôsobí na Vašu pokožku. Obsahuje predovšetkým soľ a bahno z Mŕtveho mora, ktorých výnimočné regeneračné a antistresové účinky na ľudský organizmus sú preverené už tisíce rokov. Mŕtve more je najslanšou vodnou plochou na svete, má tak mimoriadne vysoký obsah minerálov - dosahuje až 30%. Mimo základné a najviac obsiahnuté ako sú horčík, vápnik, bróm a draslík obsahuje ďalších 22 minerálov a stopových prvkov, niektoré sa nenachádzajú v žiadnom inom mori alebo oceáne. Tieto minerály majú priaznivý vplyv na celý organizmus. Soľ a bahno z Mŕtveho mora odstraňujú z pokožky škodliviny a odumreté bunky, majú regeneračné, protizápalové a upokojujúce účinky, pomáhajú pri liečbe kožných chorôb - akné, ekzémov, lupienky ... Pôsobia priaznivo pri reumatických a kĺbových bolestiach. 

Všetky výrobky sú hypoalergénne a vyrobené na prírodnom základe." Balenie má 500 ml


A takto nejako vyzerá môj sen :)
O výrobku si na 
Biobeauty môžete prečítať:

"Unikátna kombinácia minerálov z Mŕtveho mora a bambuckého masla má dlhotrvajúce a hĺbkové hydratačné účinky. Ide o mimoriadne kvalitný produkt, ktorý je obohatený jojobovým, papájovým, šípkovým, mandľovým, karotkovým a hroznovým olejom, vitamínom A + C + E, Aloe Vera gélom na upokojenie pokožky, panthenolom pre jej ochranu a výťažky zo zeleného čaju a pačuli pre zlepšenie zmyslového a fyzického pôžitku. Bambucké maslo obsahuje zložky, ktoré majú jedinečnú schopnosť revitalizovať, hydratovať a regenerovať pokožku. Vyživuje a zvlhčuje citlivú pokožku na celom tele a redukuje pocit suchosti. Kombinácia týchto zložiek zaručuje dlhotrvajúci účinok. Obnovuje a chráni prirodzenú pružnosť pokožky, zanecháva pokožku príjemne prevoňanú a hodvábne jemnú. Chráni pred nepriaznivými vplyvmi životného prostredia."

Telové maslo som dostala v pondelok. Ponatierala som sa ním hneď, ako som otvorila balík, potom večer, potom ďalší deň ráno a večer a dnes ráno a dala som ho vyskúšať aj mamine a kamarátke a obe z neho boli unesené rovnako ako ja, lebo:
  • je balené v plastovom balení s praktickou pumpičkou. Ak už bude prázdny, rozstrihnem ho o dostanem tak von všetko maslo
  • veľmi pekne vyzerá na poličke :)
  • fantasticky vonia! Keď si ho natriete na pokožku, cítite nádhernú vôňu levandule, akoby ste ju mali pri sebe čerstvo odtrhnutú. Vôňa je výrazná, ale nie rušivá a na pokožke veľmi dlho vydrží, ak nepoužijete parfém či iný voňavý výrobok, ucítite ju aj po niekoľkých hodinách. 
  • no, a to najpodstatnejšie - kožu hydratuje a zjemní. Mamina si ňou ponatierala suché ruky, hlavne lakte, po dvoch dňoch bola jej pokožka ako vymenená - hladká, jemná a zvlhčená, po suchej pokožke neostalo ani stopy! 
  • mám pocit, akoby som mala svoje Provensálsko doma :)
Na tomto výrobku som nenašla jediný mínus. Balenie je pekné, vôňa úžasná, výsledky viditeľné po krátkej dobe. Za pol litra telového masla som zaplatila 9,9 eura. Ak by ste mali záujem zakúpiť si tento výrobok, navštívte Biobeauty ja som mala problémy vybrať si z toľkých úžasných výrobkov :)

Máte radi kozmetiku s vôňou levandule? :)
You Might Also Like

0 Vaše komentáre

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Instagram

Subscribe