Čokoládové pokušenie od TianDe

17:39

Ako mnohí, aj ja zbožňujem čokoládu :) Mliečna, biela, s plnkou, s orieškami, s karamelom, s ovocím či oblátkou, nie je nad ten krásny okamih, keď si môžem dopriať túto maškrtu. Rovnako zbožňujem aj čokoládový puding, ktorý v nedeľu s maminou uvaríme, čokoládové koláčiky s kakaom sú ako stvorené na hnusné studené večery, rôzne tyčinky sa vmestia do kabelky a odháňajú hlad či zlú náladu. Keď som na stránke TianDe našla čokoládový sprchový gél, nezaváhala som a hneď putoval do nákupného košíka.

Sprchový gél Čokoládová fantázia


Zatváranie

Mňam!

O sprchovom géli si môžete prečítať:

     "Správna voľba pre milujúcich sladké!
Vynikajúci krém-gél s veľmi jemnou krémovou textúrou premení kúpeľ v naozajstnom potešení a prevonia kúpeľňu omamnou vôňou čokolády.
Má relaxačné a upokojujúce účinky, zanecháva vašu pokožku hodvábne hladkú."

Tento sprchový gél je skutočným potešením pre zmysly! Miestami ho mám chuť zjesť :) Balenie má 200 ml, je to plastový obal s chutnými obrázkami čokoládových dobrôt. Okrem Čokoládovej fantázie si môžete vybrať aj Jablkový koláč, Mandarinkový dezert a Rannú kávu. Znie to super, no nie? :) Keď otvoríte sprchový gél, ovanie vás nádherná, sladká vôňa čokolády. Ako by som stála nad hrncom čokoládového pudingu a vdychovala omamnú vôňu sladkej dobroty. Je intenzívna, ale nevtieravá, prekrásne prevonia pokožku i vzduch v kúpeľni, ktorý sa vznáša okolo vás ako sladký oblak. Konzistencia je krémová, nevytvára bohatú penu, vlastne, nevytvára takmer žiadnu penu, iba jemný povlak, ktorý zahalí pokožku do čokoládového pokušenia. Pri sprchovaní s týmto gélom opadáva stres, človek vypúšťa z hlavy ťaživé myšlienky a necháva sa unášať vôňou, dokonale si oddýchne a načerpá nové sily. Pokožka je po sprchovaní hodvábne jemná a dobre hydratovaná, ja ju nemám suchú, preto niekedy nepotrebujem ani telové mlieko ani maslo. Pokožka krásne vonia ešte chvíľu po kúpeli, po tom ju, žiaľ, necítiť. 

Plusy:
 • milý obal
 • nádherná, čokoládová vôňa
 • príjemná krémová konzistencia
 • prevonia pokožku i vzduch v kúpeľni
 • je to relaxačné a upokojujúce
 • pokožka je hydratovaná
Mínusy:
 • žiadne som nenašla, zbožňujem tento sprchový gél!
Kúpite ho na stránke http://www.cosmetics-tiande.sk/, kde 200 ml stojí 5,2.

Ktorý zo spomenutých 4 sprchových gélov by ste si vybrali? Čokoládu, kávu, jablkový koláč alebo mandarinkový dezert? :)

You Might Also Like

2 Vaše komentáre

 1. hneď by som ho brala spolu aj s kávovým :) mám rada takú kúpelňovú aromaterapiu večer pred spaním :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ten kávový si potom plánujem kúpiť, tiež musí krásne voňať :)

   Odstrániť

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Subscribe