Ružové Milani

18:52

Značka Milani si ma tento rok získala svojou kvalitou a krásou. Keby ste sa ma spýtali na jeden jediný produkt, ktorý by som označila za najkrajší, asi by som dlho premýšľala. Očné tiene, rúže, dokonalé lícenky alebo laky na nechty - je toho toľko, že by som si vybrať nevedela. Najradšej by som mala doma všetko :) Dnes vy som vám rada ukázala nádherný ružový kúsok, ktorý je ako stvorený na horúce letné dni :)


LAK NA NECHTY GOLD LABEL

LAK NA NECHTY GOLD LABEL 02

Milani LAK NA NECHTY GOLD LABEL

ružový lak na nechty

lak na nechty Milani

lak  na nechty


Moja laková mánia nepoľavuje, stále zbožňujem lakovanie, lepenie nálepiek, zdobenie trblietok a podobne. Akurát som prestala toľko nakupovať. Chcem míňať tie, ktoré mám už dlho. Hoci riedič laku predĺži ich životnosť, už to nie je to, čo to bývalo. Ružovým lakom ale neviem odolať a tiež ma vždy láka nová značka :) 

V ponuke je asi  7 odtieňov a chvíľku som váhala, či nie je fialový krajší, ale asi nebol. Možno nabudúce. Flakón je jednoduchý a skôr zaujme obsah ako on. Štetec je tenký, nie celkom podľa môjho gusta, pretože sa s ním dlhšie lakuje, ale nie je to až taká tragédia, dá sa s ním lakovať dobre. Farba je dosť sýta, už aj v jednej vrstve to vyzerá pekne, ale radšej nanášam dve, aby som poriadne prekryla moje biele nechty. Dosť rýchlo schne, čo je pre mňa jedno z najdôležitejších kritérií pri hodnotení laku na nechty. Neznášam, keď ešte hodinku po lakovaní musím dávať pozor, aby som si pri každom dotyku neotrela lak, nezafarbila všetko okolo seba a tak. Potom som nervózna, chcem to opraviť a konečný výsledok je hrúúúza. 

Po uschnutí veľmi pekne vyzerá a s trochou trblietok či nálepkou je to nádhera. Výdrž je niekedy iba dva dni, čo ma trochu mrzí. Dá sa to opraviť len zafarbením končekov, ale na ďalší deň je to obité tak, ako predtým. Najmä po umytí riadu alebo seba si všímam, že už to nie je to pravé orechové. Nevadí. Lak je pekný, nebol veľmi drahý, keď mám chuť na zmenu farby a na ružovú, siahnem po ňom rada.

Plusy:
  • jednoduchý obal
  • štetec je síce tenší, ale dobre sa s ním lakuje
  • pekná, sýta farba
  • rýchlo schne
  • nehádže bublinky
  • nefarbí nechty
Mínusy:
  • kratšia výdrž
Stojí okolo 4 eur a nájdete ho v eshope Milani

Skúsili ste niečo od Milani? Ako ste boli spokojné? :)


You Might Also Like

0 Vaše komentáre

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Subscribe