Prírodná micelárna voda s červenými bobuľami

13:54

Micelárna voda je produktom, ktorý nie je potrebné nijako zvlášť predstavovať. Zažili veľký boom, ponúka ich  veľmi veľa značiek, ich ponuka sa sále rozrastá a tak  si vyberie každá z nás. Sama som im prepadla na vysokej a odvtedy som ich skúsila desiatky. A stále hľadám nové. Jediné, čo sa zmenilo, je fakt, že už pozerám aj na tie prírodné. Vždy som bola zvedavá, či odlíčia tak dobre, ako tie bežne dostupné v drogérii. Zatiaľ sa mi ich veľa do rúk nedostalo, ale postupne sa to snažím napraviť. Aj vo svete prírodnej kozmetiky je ponuka veľká, nielen čo sa týka obsahu, ale aj veľkostí balenia a značiek. Kedysi som si micelárkou odličovala celú tvár a nepotrebovala som nič iné. Dnes mám micelárnu vodu najmä na oči a na pleť mám oleje alebo mliečka. Keď ale cestujem, som unavená alebo chorá a nič sa mi nechce, prichádza do boja micelárna voda, ktorá ma zachráni rýchlym odlíčením. A môžem spokojne pod perinu. Micelárna voda z červených bobúľ od Biofficina Toscana pôsobila na prvý pohľad úplne nenápadne a keby si neprečítam, čo mám v ruke, netipovala by som si s úplnou presnosťou, čo to je :)

Micelárna voda z červených bobúľ od Biofficina Toscana


Micelárna voda z červených bobúľ od Biofficina Toscana  zloženie

Micelárna voda z červených bobúľ od Biofficina Toscana  ingredients

Micelárna voda z červených bobúľ

Micelárna voda z červených bobúľ od Biofficina Toscana 

Vyzerá ako väčšina obalov od Biofficina Toscana. Nenápadne, jednoducho, pekne. Plastový obal je plastový, s výrazným farebným pásom. Objem je 200 ml, tak akurát na poličku i do cestovnej tašky. Oproti mojím 400 ml balením je to vlastne krpček, no jeho sila je veľká. Od tejto značky som ešte veľa produktov nemala. Minulý rok som si kupovala krémový dezodorant i levanduľový hydrolát a spokojnosť bola veľká. Práve krémový dezodorant si ma získal tým, že bol úplne iný ako všetko predošlé a tá inakosť ma neprestáva baviť. Okúzľuje. Niečo podobné som čakala aj teraz a na prvé použitie micelárnej vody som sa veľmi tešila.

Pekne som si ju nachystala so zero waste tampónmi na umývadlo a hurá do používania! Vonia veľmi príjemne. Ovocne. Nie že by to bolo to najpodstatnejšie, ale je to veľmi príjemná zmena. Pretože micelárky z drogérie mi obyčajne veľmi nevoňajú. Nesmrdia, ale majú svoj špecifický smrad, ktorý neprekáža, ale ani neteší. Tu cítiť niečo ovocné, nič konkrétne, ale sladké a príjemné. Nemá výraznejšiu farbu a ak som si aj náhodou kvapla na oblečenie, fľak neostal. Odličovanie obyčajne delím na to, ako si poradí s nalíčenými očami a potom s make upom. Lebo dobrá micelárka odličuje bez sĺz a hlavne rýchlo. 

Nebudem klamať, neznášam odličovanie. Nebaví ma to, hoci líčenie zbožňujem. Odlíčenie je nudná činnosť, no musí byť, aby bola pleť zdravá, krásna, žiarivá. Kvôli tomu hľadám produkty, ktoré ma bavia a sú dobré. Táto dobrá je. Ako prvé som ju skúsila na oči. Odlíčila ich bez podráždenia a sĺz, kvalitne a aj celkom rýchlo. Nerozmazávala líčenie a ráno som sa zobudila bez machuliek pod očami. Make up odstráni jedným ťahom, pričom pokožka ostane jemná a svieža. Nevysušuje ju, nedráždi ju. Nemusí sa oplachovať, ale po každom odlíčení pokračujem dôkladným čistením pleti, aby som predišla vzniku nových nedokonalostí. Vodička ma zaujala. Kvalita je viditeľná. Trošku rýchlejšie si poradí aj s vodeodolnými líčidlami. Na túto značku sa ešte určite pozriem bližšie. Časom :)

Plusy:
  • Šikovné balenie
  • Príjemná vôňa
  •  Vhodná na tvár i oči
  • Odličuje bez podráždenia, poradí si aj s vode odolným make upom, neštípe v očiach
  • Netreba ju oplachovať
Mínusy:
  • Nenašla som

Nájdete v eshope Krásná každý den za 12,60 eur.

Používate prírodné micelárne vody? :)

   

You Might Also Like

0 Vaše komentáre

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Subscribe