Lady Stella - SPIRULINA sťahujúca alginátová pleťová maska

12:56

Lady Stella kozmetiku som vám už spomínala. Je to značka prírodnej kozmetiky, ktorá pochádza z Maďarska. Zameriava sa na výrobu profesionálnych kozmetických výrobkov, ktoré si nájdu uplatnenie v kozmetických, masážnych, kaderníckych salónoch, ale aj vo wellness centrách. Svojou kvalitou si však výrobky nájdu uplatnenie určite aj v kozmetickej výbave každej modernej ženy. Trendy, inovácie, kvalita, profesionalita. To sú hodnoty maďarského výrobcu kozmetiky Stella beauty, ktorá má za sebou už 60 ročnú tradíciu. Doma mám od nej peeling, telovú kozmetiku a niekoľko masiek, z ktorých vám teraz o jednej porozprávam :)
Maska je v malom papierovom alebo veľkom plastovom baleníPopis na maske

Malé balenie má 6 g, kozmetika nie je testovaná na zvieratách :)

Pridať popis
O maske si môžete prečítať:

     "Prachová maska bohatá na minerálne soli, stopové prvky, vitamíny E,C, beta karotén , chlorofyl a proteíny z mikronizovanej riasy SPIRULINA MAXIMA. Má výrazný anti-aging efekt, podporuje rejuvenizáciu ( omladenie) buniek pokožky. Po aplikácii pleť zjemní, vyhladí, nadobudne potrebnú hydratáciu. Účinné látky jej zároveň zabezpečia ochranu pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Maska je vhodná na starnúcu a dehydrovanú pleť. Návod na použitie: Zmiešajte 5-6 g /2 lyžičky/ prášku s 15-20 g vlažnej vody. Zmes miešajte asi 1 min., kým sa nevytvorí homogénna hmota, ktorú hneď aplikujte na pleť. Po zaschnutí /6-10 min./ vznikne gumový film, ktorý sa ľahko odstráni stiahnutím. Maska sa môže aplikovať na tvár, krk a dekolt."

Masku som kupovala dávnejšie, pretože som bola zvedavá, či je podobná klasickej zlupovacej maske, ktorú nemám veľmi rada, alebo je niečo lepšie. Priznávam, je lepšia :) V papierovom obale sa nachádza zelený prášok, ktorý nemá výraznú vôňu, takmer ju nie je cítiť. V popise sa píše, že na jedno použitie treba zhruba 5-6 g masky, teda jedno malé balenie, ale ja som si ho rozdelila na dve použitia a mala som masky dosť. Zmiešala som polovicu obsahu balenia s vodou, aby mi nevznikla celkom riedka maska a štetcom som si ju naniesla na tvár. Neviem, ako dlho schla, ale dolu som si ju dala až vtedy, keď bola úplne suchá (postrehnete to podľa rozdielu farby masky). Nepodarilo sa mi ju dať dolu na jeden raz, lebo vám vznikne na tvári niečo ako guma a trhá sa, ale nie je to problém, pretože ide ľahko dole, nelepí sa ako iné zlupovacie masky. Výsledok po použití masky je viditeľný, linky sú vyhladené, vrásky sú jemnejšie, pleť je hydratovaná a hodvábne hladká na dotyk. 
Jedno balenie stojí od 1,19 a kúpiť si ho môžete na:

Skúšali ste už masky od Lady Stella? :)

You Might Also Like

0 Vaše komentáre

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Instagram

Subscribe