Yves Rocher a tradícia kúpeľov Hammam

17:45

Poznáte kúpele Hammam? Jedná sa o výraz pre turecký vodný kúpeľ. Hammam, turecký kúpeľ, nevznikol náhodou. Jeho tradícia spočíva v islame. Preto bol turecký kúpeľ stvorený za prísnych podmienok. Spája v sebe očistu tela, ale aj ducha. Tieto kúpele v Turecku bežne fungujú. V horúčave a pare, ktorá Hammam sprevádza, prebieha očista tela a duše. Z tela sa odplavujú nečistoty a rovnako miznú aj trápenia a duševné bahno. Hammam je záležitosť horúčavy - horúca voda, horúca para, horúčava, ktorá páli všetky zlé mosty v tele i duši. Nasleduje masáž, masér špeciálne lufou premasíruje telo, čím dokonale odstráni starú kožu. Zlatým klincom tohto liečebného procesu je mydlová masáž. Yves Rocher priniesol radu výrobkov Hamman.

Orientálny sprchový olej a orientálne sprchové mliekoOrientálny sprchový olej

Orientálne sprchové mlieko

Výrobky nemajú pumpičku na dávkovanie

O orientálnom sprchovom oleji si môžete prečítať:

      "Obohatený o vyživujúci bio arganový olej z Maroka. Jantárovo sfarbené zloženie sa na pokožke premení na príjemnú penu a zanechá ju krásnu a voňavú.
Zložky rastlinného pôvodu: bio arganový olej z Maroka, rastlinný glycerín, umývacia zložka rastlinného pôvodu.
Recyklovateľný obal."

Sprchový olej je v plastovom, recyklovateľnom obale a má 200 ml. Konzistenciou pripomína klasický sprchový gél, rozdiel je v pene. Kým sprchový gél vytvára bohatú penu, olej pri kontakte s vodou vytvorí taký biely bublinkový povlak :) (teda, mne to tak príde, lebo to nie je klasická, nadýchaná pena, ale len bublinky na hustom bielom pozadí:)). Čo je na ňom úžasné, je vôňa! Pokožku zahalí do závoja  exotickej vône a na dušu pôsobí ako balzam, pretože sa po sprche či kúpeli cítite ako znovuzrodené. Má blahodárny vplyv na pokožku, zanecháva ju hydratovanú, hodvábne jemnú na dotyk a nádherne prevoňaňú. 
Za 200 ml orientálneho sprchového oleja zaplatíte 5,9, kúpiť si ho môžete v kamennom obchode alebo u svojej poradkyni krásy.

O orientálnom sprchovom mlieku si môžete prečítať:

    "Objavte blahodárne vyživujúce a relaxačné účinky BIO argánového oleja a s esencionálneho oleja z kvetov pomarančovníka."

Orientálne sprchové mliečko je balené rovnako ako aj olej, v plastovom obale, má 200 ml. Ani jeden z výrobkov síce nemá pumpičku na dávkovanie, ale  nie je to žiadny problém, keď je už sprchového mlieka menej, stačí len obrátiť fľašu hore dnom, obrátená nepadá a opäť sa ľahko dávkuje. A keď je ho celkom málo, obal sa len rozstrihne a nič tak nevyjde navnivoč. Mliečko má príjemnú, sviežu vôňu, ktorá sa pri sprchovaní vznáša v kúpeľni a podobne ako vôňa sprchového oleja, vo vás vyvolá akýsi pokoj a lepšiu náladu. Ak si chcete dopriať trochu relaxu, rozhodne odporúčam tieto výrobky, sú ako stvorené na pokojný večer. Mliečko nevytvára penu, pokožku  prevonia, po jeho použití je hodvábne hladká a hydratovaná. 
Za 200 ml orientálneho sprchového mliečka zaplatíte 5,9, kúpiť si ho môžete v kamennom obchode alebo u svojej poradkyni krásy.

Ktorý z týchto dvoch výrobkov sa Vám páči viac? :)

You Might Also Like

0 Vaše komentáre

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Instagram

Subscribe