Saloos - Lemon Tea Tree pleťová voda

20:03

Tento týždeň mám akýsi zakliaty, lebo som minula hneď niekoľko vynikajúcich pomocníkov. V kabelke sa mi minuli zmatňujúce obrúsky a pár dní som si zabúdala doplniť ich, Essence Jumbo linka mi po niekoľkých mesiacoch prestala písať, minula som fixačný sprej na make up, minula som náplaste na vyrážky, odličovacie mlieko a dnes som dorazila kvetinovú pleťovú vodu Saloos. 

Pleťovú vodu si môžete zakúpiť v rôznych baleniach, moje malo 50 mlAko pomáha

O pleťovej vode si môžete prečítať:

      "Lemon Tea Tree, kvetinová pleťová voda je vyrobená z čerstvých listov lemom tea tree (silica i hydrolát s výraznou citrusovou vôňou majú obdobné účinky ako tea tree). Je vhodná pre mastnú, mladú a problematickú pleť. Čistí, ukľudňuje a osviežuje. Kvetinová pleťová voda Lemon tea tree zabraňuje tvorbe zapálených ložísk, upokojuje akné. K osvieženiu na cestách, k obkladom alebo potieraniu. Uľahčuje rozčesávanie vlasov, zlepšuje ich kvalitu. Upokojuje pokožku po holení a depilácii. Použitie: mastná a zmiešaná pleť, mladá a problematická pleť, pleťové a telové obklady, starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku, po holení a depilácii. 
50 ml balenie obsahuje rozprašovač. Väčšie balenia rozprašovač neobsahujú.


Zloženie:Čistý vodný destilát z listov Lemon tea tree, 2% alkoholu "


Tieto pleťové vody sú  skvelé. Mám ich doma niekoľko, hlavne levanduľová u mňa nesmie chýbať. Majú širokú škálu použitia, sú v baleniach s rozprašovačom i bez neho, malé balenia sú vynikajúce na cestovanie, nezaberú veľa miesta v poličke, sú pekné farebné. Každý z vás si vyberie, pleťové vody sú pre všetky typy pleti, riešia veľké množstvo problémov a vykúzlia dobrú náladu, pretože každá z nich má svojskú vôňu. Svojskú, krásnu, sviežu, kvetinovú.
Lemon Tea Tree je ideálna na mastnú a problematickú pleť. Používala som ju ráno, pred nanášaním make upu, ale ja večer ako posledný krok pri čistení pleti. Pleť jemne dočistí, zmatní ju, osvieži a prevonia. V lete sú kvetinové pleťové vody vynikajúce na osvieženie (stačí mať len rozprašovač) a upokojujú podráždenú pleť po depilácii i po holení. 
Môžete ju kúpiť v kamenných obchodoch i v mnohých eshopoch, ja rada nakupujem na:

50 ml stojí okolo 4,15.

Máte svoju obľúbenú kvetinovú vodu? :)You Might Also Like

0 Vaše komentáre

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Instagram

Subscribe