Natura Siberica - Denný pleťový hydratačný krém

11:16

Nájsť dobrý pleťový krém na moju pleť som považovala vždy za problém. Aj keď na ňom bolo napísané, že je pre všetky typy pleti, väčšinou bol mastný a pleť sa ešte viac leskla. A pritom som ani nechcela veľa, len hydratovať pleť a nezaťažiť ju, aby mohla dýchať a nemastila sa. Keď som siahla po vzorkách (dostala som ich ozaj dosť) denného krému od Natura Siberica, veľmi som sa potešila: tento krém spĺňal to, čo som od denného krému chcela :)


Zdroj: Naturasiberica.sk
Dostala som 3 vzorky, mám teda 18 ml krému

Jedna vzorka má 6 ml

Natura Siberica - Denný pleťový hydratačný krém


Krém má veľmi jemnú, príjemnú, trochu kyslú vôňu, ktorú po nanesení necítiť. Na jedno použitie stačí malé množstvo krému, veľmi ľahučko sa rozotiera a takmer okamžite sa vsiakne do pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite:
 • pleť je matná, póry stiahnuté
 • pokožka je celkom hladká na dotyk, ako zamat
 • linky sú vyhladené, pokožka je hydratovaná počas celého dňa
 • vďaka SPF 15 je pokožka chránená pred slnečnými lúčmi 
Tento krém je veľmi vhodný aj pod make up, pretože hydratuje pokožku (make up sa neusádza v linkách ani mimických vráskach), zmatňuje pokožku (make up dlhšie vydrží, pretože pleť sa neleskne). Občas som si tento krém aplikovala na tvár aj večer, pretože som s ním naozaj veľmi spokojná a ráno som bola prekvapená tým, že pleť nebola takmer vôbec mastná (čo sa mi pri mnohých nočných krémoch stáva, že sa ráno zobudím a ligocem sa).

Krém stojí od 8,20 a kúpite ho na internete.

Používate denné krémy? :)

You Might Also Like

2 Vaše komentáre

 1. tento krémik ma zaujal, momentálne sa rozhliadam po nejakom kréme, keďže mám už len trošku, možno si ho kúpim :)
  deliciousandpretty.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tento krém som už odporučila viacerým ľuďom, lebo je skvelý. Pleť zmatní na celé hodiny.

  OdpovedaťOdstrániť

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Subscribe