Mineral Beauty System - Bahenná pleťová maska s arganovým olejom

14:29

Arganový olej sa v posledných týždňoch stal neoddeliteľnou súčasťou mojich kozmetických rituálov. Používam čistiaci pleťový gél, pleťovú masku, masku na vlasy s jeho obsahom a pred pár dňami som začala na tvár používať  arganový olej. A musím hneď povedať, že všetky výrobky sú nesmierne kvalitné a účinné. V októbrovej krabičke krásy som našla pleťovú masku s arganovým olejom a nesmierne som sa z nej tešila, pretože som ju chcela vyskúšať už dlhšie :)

Maska má 50 mlOchranný vrchnáčik

Maska má skvelú, nadýchanú konzistenciu

O maske si môžete prečítať:


     "Maska obsahuje bahno z Mŕtveho mora na jemné hĺbkové čistenie upchatých pórov, absorbuje prebytočný olej, špinu a zvyšky make-upu. Poskytuje pleti dostatok vlhkosti na udržiavanie jej prirodzenej pružnosti, upokojuje pokožku, zanecháva ju jemnú a dodáva jej jemnú štruktúru a osvieženie. Udržuje v rovnováhe prírodné minerály a vitamíny pokožky a arganový olej dodáva pleti pevnejší a mladší vzhľad.

Obsahuje: minerály z Mŕtveho mora, bahno z Mŕtveho mora, arganový olej, aloe vera, hroznový olej, avokádový olej, výtažok z harmančeka. 

Aplikácia: naneste na tvár a krk, nechajte 20 minút pôsobiť a dobre opláchnite. Vyhnite sa oblasti očí."

Maska je v tégliku, teda v skvelom balení, z ktorého určite dostanete všetku masku a nič z nej nevyjde navnivoč :) Pozitívom je plastový ochranný vrchnáčik, mám ich radšej ako tie alobalové, na ktorých sa ja akurát tak porežem. Maska má zaujímavú konzistenciu! Krásnu, nadýchanú, akoby som si na tvár dávala šľahačku. Skvele sa rozotiera, nanášam ju vždy prstami, nie štetcom. Ďalším dôvodom, pre ktorý som si masku obľúbila, je jej krásna vôňa. Je sladká, lahodná, nesmierne príjemná a aj na tvári ju je cítiť, takže počas tých 20 minút, kedy ju mám na tvári, mám naozaj príjemný, relaxačný zážitok :) Maska pomerne rýchlo schne, dávam si jej len tenkú vrstvu a zmývam ju vlažnou vodou a hubkou. Výsledok je skvelý, ale to ma neprekvapuje, lebo ešte som nemala od Mineral Beauty System výrobok, ktorý by nesplnil všetko to, čo sľúbi. Po odstránení masky je pleť žiarivá, čistá, linky sú vyhladené, vrásky jemnejšie (maminka skúšala :)) a pleť pôsobí zdravo a oddýchnuto, akoby som pred tým ani nestála 13 hodín na nohách. K pleti je veľmi šetrná, ani na drobných rankách po vyrážkach neštípe. 
Na http://www.biobeauty.sk ju kúpite za 10,90.

Používate kozmetiku s arganovým olejom? :)

You Might Also Like

0 Vaše komentáre

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Instagram

Subscribe