DODO 3W CLINIC - Natural Transparentný Make-up Púder

19:43

Púder je skvelá vec, ak sa ho nedá na tvár veľa. Make up okrem zjednotenia, zmatnenia, vyhladenia pleti tvorí aj akúsi ochrannú bariéru, ktorá chráni pleť pred prachom a nečistotami, je akýmsi ochranným štítom. Púder má tiež viacero funkcií, zmatní, kryje, pleť je po ňom hodvábne hladká. Ja ako majiteľka zmiešanej pleti s problematickou T zónou hľadám púder, ktorý mi pleť zmatní na celé hodiny a nemusím sa prepudrovať viac ako dvakrát denne, lebo potom narobím viac škody ako úžitku a púder pôsobí ako nejaká maska. V poslednej dobe používam dva púdre, ktoré si striedam, Creme Puff od Max Factor a púder od 3W Clinic :) A práve o tom druhom vám teraz niečo poviem.

Púder bol v papierovej krabičke
Púder má 30 g

Súčasťou balenie je aj labutienka s logom firmy

Ochranná nálepka

Púder je svetlejšej farby, ale farbu make upu nemení

O púdri si môžete prečítať:

     "Dodo profesional transparent set powder - Profesionálny vyrovnávajúci transparentný fixačný púder.Jemný púder pre hebkú hodvábnu pleť. Nemení farbu make-upu, je vynikajúci  nielen v lete! Je na čele predajných rebríčkov po celom svete. Používajú ho japonské a kórejské hviezdy. Dodá pokožke jasný, matný a jednotný tón, buď aj ty ako filmové hviezdy! V Kórei je známy pod názvom „Star púder" hviezdny púder. Používajú ho v televízii herci už 10 rokov, len v Kórei dosiahla jeho predajnosť viac ako 5 miliónov predaných kusov.S ultra jemným púdrom dosiahnete skutočne prirodzený výsledok. Predtým známy ako "Palgantong", vyvíjaný od roku 1999, získal celý rad ocenení prestížnych časopisov a obchodov. Vyskúšalo ho až 80% kórejských žien!

Použitie:

Naneste potrebné množstvo na tvár, postupujte zvnútra von. Používa sa po aplikácii BB krému alebo make upu."

Tento púder som chcela skúsiť z viacerých dôvodov:

  • je veľmi populárny v Kórei, Japonsku a ja chcem skúsiť kórejskú kozmetiku, čítam na ňu len samé chvály :)
  • 30 gramov púdru stojí 9,9
  • podľa výrobcu nemení farbu make upu  
Púder bol zabalený v červenej papierovej krabičke. Červený obal pôsobí masívne, taký veľký, len tak sa mi do kabelky nevmestí :) Nevadí, mám ho na poličke a tam nezavadzia. K púdru je pribalená aj praktická labutienka. Je síce pravda, že mám oveľa radšej štetce a labutienky hádžem do koša, ale túto som si nechala, celkom dobre sa mi s ňou pracuje. Labutienka má brániť aj tomu, aby sa púder trúsil po obale, keď ho náhodou chcete nosiť so sebou či už v kabelke alebo cestovnej taške, keď niekam idete. Nuž, pravdou je, že tých dierok je dosť a ľahko sa roztrúsi kade tade. Púder mal ochrannú nálepku, keď som ju strhla, uvidela som bledší púder a v tej chvíli som zapochybovala nad tým, že nezmení farbu make upu, lebo vtedy som bola ešte opálená a používala som tmavší make up ako teraz. Moje obavy však boli celkom zbytočné!  Nanášam ho kabuki štetcom na make up zafixovaný fixačným sprejom na make up. Púder naozaj nezmení farbu make upu, používala som ho na tmavší i na bledší make up a výsledok bol vždy rovnaký:

  • farba make upu sa nemení, púder ju len úplne zjednotí, prekryje
  • pleť je jasná, na dotyk krásna jemná, pôsobí prirodzene
  • pleť zmatní na celé hodiny, po asi 5-6 hodinách som si v T zóne všimla trochu mastnejšiu pleť, no tento problém vyriešil zmatňujúci papierik, neskôr si pleť len jemne prepudrujem, aby sa na tvári nenahromadila zbytočne hrubá vrstva púdru
  • ako bonus je celkom príjemná vôňa, len si dajte pozor, aby ste ho nevdýchli, mne potom slzili oči a nevedela som prestať kašľať :)
Jediné, čo mi pri aplikácii niekedy prekáža je, že sa práši. Najmä ak sa ponáhľam a naberiem si púder na štetec, viac sa ho ocitne na tričku ako na tvári. Preto sa vždy snažím pracovať pomaly a precízne, vtedy tento problém nemám :) Tento púder je kvalitný a cenovo je to bomba, pretože za 30 gramov púdru zaplatíte 9,9. Používam ho už niekoľko týždňov a ubúda mi z neho len pomaly. 
Kúpiť si ho môžete na:
Poznáte túto kozmetickú značku? :)

You Might Also Like

2 Vaše komentáre

Veľmi pekne ďakujem za všetky Vaše komentáre :) Chcem Vás poprosiť, aby ste mi do komentárov nevkladali odkazy na Giveaway. Ďakujem :)

Instagram

Subscribe